Ada Vapurum

Eğitimler

Ada Vapurum Eğitim, sektörel tecrübeyi uzman eğitmen kadrosu ve yeni nesil öğrenme araçları ile bir araya getirir, proaktif yaklaşımla geliştirmek istediğiniz alanlarda hızlı, pratik, sonuç odaklı ve kolay uygulanabilir çözümler sunar!

Aile şirketleri yönetim danışmanlık konuları, rüya takıma sahip olma yöntemleri ve pandemi sonrasında şekillenen yeni nesil satış biçimlerine dair eğitimlerimiz, 30 yıllık tecrübemizi alanındaki uzmanlığıyla bir araya getiren eğitmenlerimiz tarafından sunuluyor.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Türkiye'deki şirketlerin %95'ini oluşturan aile şirketleri alanında ve en önemli sektörlerimiz olan satış ve otomotivdeki 30 yılı aşkın deneyimimizi, yur tiçi ve yurt dışından alınan yüzlerce eğitimle bir araya getirerek size geniş kapsamlı bir eğitim programı sunuyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz alanlarda hızlı gelişim için alanında uzman danışmanlarımızla mentorluk hizmeti sunuyoruz.

Proaktif yaklaşım uyguluyoruz. Öğrenmek istediklerinizi hızlı, kısa tekniklerle ve kolay uygulanabilir şekilde sizinle paylaşıyoruz.

Eğitim programınızı kişiselleştiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz alanları birlikte tespit ediyor, kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlara daha fazla eğilerek eğitim sürecinizi verimli şekilde değerlendiriyoruz.

Bir günde, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri etkin şekilde sunan eğitim programları hazırlıyoruz. 09:30 - 17:00 saatleri arasında gerçekleşen eğitim günümüzün sonunda, tüm katılımcılarımıza sertifika veriyoruz.

Eğitim Konularımız

Aile Şirketimizi Nasıl Batırırız?

Ya da Gelecek Yüzyıla Nasıl Hazırlarız?

Devamı

Rüya Takımı Kur ve
Yönet

Devamı

Pandemi Sonrası Yeni Nesil Satış Yönetimi

Devamı

Muhteşem Satıcı Nasıl Seçilir?

Devamı