GERİ
GERİ

Danışmanlıklar

Aile Şirketlerinin Kurumsallaştırılması

Türkiye'de sisteme kayıtlı olan tüm şirketlerin ortalama %95'inin aile şirketi olduğunu ve aile şirketlerinin %96'sının üçüncü kuşakta sona erdiğini biliyor muydunuz?Ada Vapurum Danışmanlık olarak Aile Şirketleri Danışmanlığı alanında edindiğimiz 25 yıllık tecrübe ile önce değişen dünyada kurumunuzun sürdürülebilir başarısını hedefliyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

Benzersiz ve Kişiselleştirilmiş Deneyim: Her kurum, her aile, her çalışan biriciktir. Kurumun ihtiyaçları ile ailenin ihtiyaçları arasındaki dengeyi kurarak, size özel yol planını çiziyor, uyguluyor ve sonuçları ölçümleyerek iyileştiriyoruz.

Değişim ve Dönüşüm: Kurumunuzun, dünyamızın içinde bulunduğu değişim dönemiyle paralel olarak dönüşmesini ve geleceğe yönelik adımlarınızı daha kolay planlamanızı sağlıyoruz.

Kurum Kültürü ve Felsefesi: Kurum değerlerinize uyumlu, başarınızı sürdürülebilir kılacak çözümler üzerinde çalışıyoruz.

Gizlilik ve Sırdaşlık: Tüm çalışmalarımızı gizlilik ve sırdaşlık kurallarımıza sıkı sıkıya bağlı kalarak yürütüyoruz.

Hukuki Partnerlik: Aile Anayasası hazırlama ve Aile Konseyi oluşturma süreçlerinizde, alanında uzman hukuki partnerlerimizle birlikte çalışıyoruz.