GERİ
GERİ

Partnerler

Humanplus

Ada Vapurum’un “Aile Şirketlerinin Geleceğe Hazırlanması“ aşamasındaki partneri Humanplus, sektörün en ciddi ve işinin ehli kuruluşlarından biridir.


Humanplus Hakkında

Bizler, iş hayatının çeşitli kademelerinde yönetici olarak görev yapmış, her kademede çalışmış, yurtdışı görevlerde bulunmuş, değişik sektörlerden gelen tecrübelerini de gruba katmış uzmanlar tarafından hizmet veren bir kurumuz.

Humanplus olarak, 17 yıldır birçok kurumda, somut olarak ölçülebilir başarılara imza attık. Aynı zamanda taşın altına elimizi koyma tavrımızla güçlü dostluklar kurduk.

Tüm programlarımızı oluştururken attığımız temel, “ÖNCE İNSAN”dır. Bunun bilincinde ve sorumluluğunda oluşturduğumuz programlar, insanın varoluşunu oluşturan tüm etmenleri göz önünde bulundurarak gerçekçi, uygulanabilir, sürdürülebilir ve kuruma özel olarak tasarlanmıştır.


Kurucu: Filiz Cüreklibatır

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Misafir öğrenci olarak London School Of Economics'te Uluslararası Ekonomi ve Siyaset Bilimi bölümünde 2 yıl okudu ve sertifika aldı. İngiltere'de Yönetim Koçluğu ile tanıştı ve Türkiye'nin ilk Yönetim Koçlarından biri oldu. Ardından Marmara Üniversitesi Avrupa Birliği Enstitüsü’nde Master yaptı. Çalışma hayatına Brüksel’de Avrupa Birliği Komisyonu eğitim bölümünde başladı. Kariyerine enerji bilişim teknolojileri ve sigorta sektörlerinde devam etti. 2002 yılından beri Humanplus şirketinde Kurucu Genel Müdür olarak, farklı sektörlerden onlarca firmaya eğitim ve koçluk hizmeti vermektedir. Halen Aile Şirketleri Koçu ve Yönetim Koçu olarak birçok projede görev almaktadır. Aile Şirketleri konusunda kendisinin birçok dergi ve gazetede yayınları bulunmaktadır. Kendisi 20 yıldan fazla yönetim koçu olarak 100’den fazla kişi ile çalışmıştır.


Hizmetleri;

- Grup ve Yönetim Geliştirme Koçluğu

- Aile Şirketleri Koçluğu

- Profesyonel Hayat Geri Dönüş Programı

- Eğitim Danışmanlığı