GERİ
GERİ

Partnerler

People Force Eğitim ve Danışmanlık

PF EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

People Force, otomotiv sektöründe, alanın en tecrübeli ekibine sahiptir. Şebeke Geliştirme, Satış Organizasyonu, Müşteri İlişkileri, Kurumsal İletişim, Şebeke Hizmet Kalitesi Denetimi, Satış Yöneticisi ve Danışmanı İstihdamı, kullanılmış otomobil değerlendirmesi gibi uzmanlık alanlarında tecrübelerini paylaşmaktadır. People Force ayrıca” TNP Consultants Accélérateur de Performance” ile ortak projeler yönetmektedir.


Kurucu Ortaklar

Atilla Akcen

1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Atilla Akcen, ilk öğrenimini Paris, Buenos Aires ve Bağdat’taki Fransız ilköğretim okullarında, ortaöğrenimini ise Galatasaray Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden 1988 yılında mezun oldu.

Fransız Göçmen Ofisi’nde, Fransız Hava Yolları’nda çalıştı. Temmuz 1989’dan 2020 yılına kadar ise kariyerine Renault’da devam etti.

Çalışmalarını Satış Eğitim Yöneticisi, Şebeke Geliştirme Yöneticisi, İstanbul Boğaziçi Şube Satış Müdürü, Müşteri Yönetimi Direktörü, İletişim Direktörü olarak sürdürdü. En son Renault Eğitim Merkezi’nin yöneticiliğini üstlendi.

33 yıllık profesyonel kariyerinde, müşteri deneyimindeki kritik anların belirlenmesi ve yönetilmesinin, tutarlı bir hizmet kalitesi sağlanması için ne kadar gerekli olduğu hususunu, Satış Müdürü Yöneticiliği sırasında nihai müşterilerle sayısız etkileşimler yaşayarak bizzat tecrübe etti. Renault Müşteri Memnuniyet Projesi C@re2’nin eğitim uygulamalarını, 360 Derece Şebeke İnsan Kaynakları Yönetimi gibi önemli projelerin Türkiye uygulamalarını yönetti.

Günümüzde People Force Eğitim Danışmanlık şirketinde kurucu ortak olarak profesyonel hayatına devam ediyor.


Orhan Batıl

1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Orhan Batıl, ortaöğrenimini İstanbul Vefa Erkek Lisesi’nde tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1988 yılında mezun oldu. Otomotiv sektöründe uzun süre satış müfettişliği, satış koordinatörlüğü ve eğitim uzmanı olarak çalıştı. En son eğitim departmanından ayrıldı. Eğitmen olarak ticari birçok projede görev yapmış ve iletişim, satış teknikleri ve otomobil üzerine 15.000 saatin üzerinde eğitim vermiştir. Ayrıca satış şebeke istihdam çalışmalarında işe alım projeleri yönetmiştir. 27 yıllık profesyonel ve kurumsal iş hayatının akabinde, günümüzde işe alım, kurumsal organizasyon, ticari ve satış eğitimleri alanlarında faaliyet gösteren People Force Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. kurucu ortağı olarak tecrübelerini paylaşmaktadır.